ZAVRČ : MAJŠPERK
Oplotnica : Zavrč
sobota, 30.09.2017 ob 12:00
Slovenska Bistrica

• za boljšo uporabniško izkušnjo spletne strani obiskovalcem prilagodimo prikaz vsebine glede na prejšnje obiske
  • za shranjevanje izbire pri ustvarjanju ožjega izbora naprav in ponudbe ter njihove primerjave na delih spletnih mest, kjer je potrebna prijava, vas ohranimo prijavljene
  • za prepoznavanje vaše naprave (računalnik, tablica, mobilnik), ki omogoča prilagajanje prikaza vsebine vaši napravi
  • za spremljanje obiska, kar omogoča preverjanje učinkovitosti prikaza vsebin in ustreznosti oglasov ter stalno izboljšavo spletnih strani
  • za delovanje določenih storitev so nujni (na primer pri spletni banki, spletni trgovini in drugih oblikah e-poslovanja)

Piškotke uporablja večina spletnih strani; so priročno sredstvo za ohranjanje sveže in primerne vsebine, ki je skladno z interesi in preferencami posameznega spletnega uporabnika. Razlogov za uporabo piškotkov je tako več – med najpomembnejšimi je prav gotovo njihova lastnost shranjevanja podatkov o stanju posamezne spletne strani (podrobnosti o prilagoditvah posamezne spletne strani), pomagajo pa tudi pri izvajanju raznih spletnih storitev (spletne trgovine) in zbiranju raznih statistik o navadah spletnega uporabnika, saj se le z njimi lahko spremlja pogostost obiskovanja določene spletne strani. Podjetja lahko prek piškotkov ocenijo tako učinkovitost zasnove svojih spletnih strani kot ustreznost vrste in števila oglasov, ki jih ponujajo uporabnikom na svojih spletnih straneh.

8.Makole Bar Miha20114:61

Vočanec Nikola 1