Gerečja vas 1-3 Zavrč (0:1)
Rozman 60' (p); Štumberger 43', 79', Zorec 78'

Tomaž Murko, Alen Kokot (46' David Lenart), Tadej Habjanič, Miha Lešnik, Aljaž Avguštin, Tadej Rozman; Marko Drevenšek (90' Matic Ravnjak), Jure Zelenko, Simon Kaiserberger, Damjan Hertiš (76' Lovro Pišek Svenšek), Aleš Požegar (88' Matic Kolarič).

Luka MIkić, Denis Nahberger, Marcel Koren, Luka Papec, Milan Kokot, Matija Pofuk (69' Renato Punčec), Erik Zorec, Robert Punčec (56' Gregor Predikaka), Uroš Krajnc (85' Damjan Habrun), Denis Potočnik (78' Dražen Lazar), Tomi Štumberger (90' Rok Žganjar).

Zavrčani, ki so se v tretjem kolu trdno zasidrali na vrhu ligaške lestvice, so v soboto gostovali pri Gerečji vasi. Četudi so domačini po tretjem kolu zasedali predzadnje mesto, so Zavrčani na gostovanje odšli vedoč, da jih čaka naporna tekma.

Na začetku prvega polčasa je nekaj deset gledalcev lahko uživalo ob enakovredni igri obeh moštev, nato pa so gostje zapravili nekaj dobrih priložnosti. Tomi Štumberger, ki je bil na dosedanjih tekmah najbolj razigran, je novo priložnost izkoristil in v 43. minuti zadel za 0:1. Iz odmora so Zavrčani prišli popolnoma prerojeni in si priigrali kar nekaj priložnosti, ki pa niso bile realizirane. Pred vrati Tomaža Murka se je sam znašel Tomi Štumberger, ki je bil premalo natančen, nato je novo priložnost izpustil Robert Punčec. V 60. minuti je glavni sodnik srečanja pokazal na belo točko, ko sta se v duelu znašla Tadej Rozman in Erik Zorec. Domači niso zapravili ponujene priložnosti in zabili za izenačenje. V nadaljevanju so gostje ostali zbrani in lovili nov zadetek. Domači so nekoliko popustili in Zavrčani so v 78. in 79. minuti srečanja prek Erika Zorca in Tomija Štumbergerja srečanje zaključili z rezultatom 1:3.

Sezona 2020/2021 » Super liga MNZ PTUJ 2020/21 » Lestvica (odigrane tekme)