Boč Poljčane 0-4 Zavrč
Krajnc 27'; Štumberger 35', 72', 73'

Marko Pepelnak, Jaka Furman (76' Aljaž Kenda), Jakob Kolar, Nejc Brodnjak Marcel Brglez (57' Niko Hajšek), Romano Košič (66' Nik Kukovič), Filip Grobin, David Škrabl, Borut Šket, Žiga Novačan, Tilen Žnidar.

Luka Mikić, Luka Kokot (22' Denis Nahberger), Marcel Koren, Luka Papec, Milan Kokot, Matija Pofuk (77' Renato Punčec), Erik Zorec, Robert Punčec (74' Gregor Predikaka), Denis Potočnik, Uroš Krajnc (80' Nikola Vočanec), Tomi Štumberger (84' Žiga Domjan).

Na prvo gostovanje v sezoni 2020/21 je zasedba Damjana Bezjaka krenila odločena, da se domov vrne z novimi tremi točkami. To jim je tudi uspelo. Že v prvem polčasu sta za vodstvo z 0:2 poskrbela Uroš Krajnc in razpoloženi Tomi Štumberger, ki je v drugem polčasu v polno zadel še dvakrat in s tem postavil končni izid 0:4.

Ekipa je vse bolj uigrana, napak je vedno manj, četudi možnosti za izboljšave še zmeraj ostajajo.

Zavrč 4:0 Gorišnica
Štumberger 8', 80', 89'; Krajnc 71'

Luka Mikić, Denis Nahberger (78' Rok Žganjar), Marcel Kokot, Luka Papec, Milan Kokot, Matija Pofuk (63' Renato Punčec), Erik Zorec, Robert Punčec (65' Gregor Predikaka), Denis Potočnik (82' Damjan Habrun), Uroš Krajnc (78' Dražen Lazar), Tomi Štumberger.

Leon Vogrinec, Aleks Petrovič, Mitja Strmšek (53' Uroš Hovnik), Davor Priher, Borut Kolar, Marko Roškar (75' Matjaž Korez), Denis Žigert, Rok Mulej, Blaž Mulej (63' Leon Mar), Aljaž Kolar (75' Blaž Šegula), Nejc Primožič (75' Rok Muršič).

Pred nekaj več kot dvesto gledalci so se pomerili igralci, ki so do 3. kroga na lestvici zasedali prvo in drugo mesto.

Tekma je bila izjemno napeta z ogromno neizkoriščenimi priložnostmi s strani domačih. Preko razigranega Tomija Štumbergerja so domači sicer hitro povedli, a nato zapravljali priložnost za priložnostjo. Tudi gostje so si priigrali nekaj priložnosti in polpriložnosti, a brez resne grožnje za vrata Luke Mikića.

V drugem polčasu smo spremljali mučenje. Žoga nikakor ni našla poti do gola nasprotnika, a v 71. minuti je domačim prek Uroša Krajnca uspelo znova zatresti mrežo Leona Vogrinca. Do konca srečanja je dvakrat zabil še Tomi Štumberger in tako vnovič poskrbel za veselje Zavrčanov.

Sezona 2020/2021 » Super liga MNZ PTUJ 2020/21 » Lestvica (odigrane tekme)