Kovačić, Lonzarić, Zorec, Ptiček, Županić, Wojciechowski, Kukec, Panikvar, Monjac, Zorko.
Bulić, Prahić N., Prahić L., Krajnc U., Krajnc A., Potočnik, Murko. Trener: Miran Emeršič

Bužan, Mate, Gliha, Zlatič, Badžim, Komljenović, Zemljak, Mihailovič, Gajšek, Vodeb.
Paal, Maslić, Alessi. Trener: Vlado Badžim.

Uvodne minute srečanja pripadajo domačim, ki so povedli v 6. minuti, ko je po čudovitem predlošku Monjaca zadel Marciuš. Domači napadajo, gostov ne pustijo čez polovico. V 25. minuti najresnejša priložnost za povišanje vodstva - strel Marciuša ubranil Bužan. 42. minuta in prva resna priložnost gostov - izenačenje po strelu Gajška. V drugem polčasu nevarnejši gostje, ki so v 50. minuti nastreljali Kovačića. Domači čuvaj mreže ponovno uspešen v 65. minuti. Šest minut pred koncem srečanja zadetek gostov - na srečo iz prepovedanega položaja.

V mrzlem in jasnem večeru so bolje začeli Zavrčani, ki so nasprotnika prisilili v obrambno taktiko. Hiter tempo igre in odločenost domačih se je obrestovala že v 6. minuti, ko je po odlični asistenci Matea Monjaca Marko Marciuš žogo poslal za hrbet gostujočega vratarja. Maloštevilni navijači so navdušeni pozdravili zadetek, ki je dal nov zagon celotni ekipi. V prvi polovici prvega polčasa so Zavrčani močno pritisnili in stopnjevali že tako zelo hiter tempo igre. V novi priložnosti za višanje vodstva se je znašel Rok Zorko, ki je žal zgrešil. Že nekaj trenutkov kasneje je po podaji iz kota žoga zletela mimo gostujočega vratarja, a žal tudi mimo vseh naših igralcev. Vnovično, morda najlepšo priložnost na tekmi, je v 25. minuti srečanja zapravil razigrani Marko Marciuš, ki se je znašel sam pred vratarjem, ki je njegov strel zaustavil. Priložnosti za povišanje vodstva so ostale nerealizirane, igra se je počasi umirjala. Gostje so napadali in skušali prekiniti obetavne napade domačih. Umirjenost, poigravanje z nasprotnikom in kazen v 42. minuti. Trenutek nezbranosti je izkoristil gostujoči napadalec Gajšek, ki je poskrbel za izenačenje in rezultat polčasa 1:1.

Drugi polčas so odločneje začeli gostje, ki so najresneje zagrozili v 50. minuti, ko je Kovačić z zadnjimi močmi ubranil strel Vodeba. Domači so močno popustili, gostje v naletu izenačenja iz konca prvega polčasa. Če smo v prvem polčasu gledali prevlado domačih, so v drugem mesto favorita zasedli gostje. V 65. minuti je vnovičen močan strel napadalca Ankarana uspešno ubranil Kovačić. Vse več priložnosti imajo gostje in zdi se, da spremljamo prizore prvega polčasa – le, da so tokrat v glavni vlogi igralci Ankarana. Na srečo domačih, je v 84. minuti prepovedan položaj gostom preprečil veselje. Ostaja pri rezultatu prvega polčasa.

Nove točke, pravičen remi. Fantje so, predvsem v prvem polčasu, pokazali odločno in zrelo igro, zasluženo povedli in držali visok tempo. V drugem polčasu so močno padli, lovili tempo nasprotnika in s težavami zaustavljali napade.

Naslednja tekma bo v torek, ko v sklopu Pokala MNZ Ptuj gostujemo na Pragerskem.