Markovci 1:0 Zavrč (0:0)
68' Čeh (p)

Aleš Hercog, Nejc Lončarič, Aleš Šuen, Peter Vogrinec (35' Miha Leben), Aljaž Majcen, Matej Murat (85' Dejan Šmigoc), Sergej Krajnc, Alex Strelec (76' Gašper Šmigoc), Adrian Bezjak, Timotej Zemljarič (53' Aleš Gril), Primož Klinc (46' Nastja Čeh).

Tibor Banić, Luka Kokot (81' Rok Žganjar), Damjan Habrun (67' Dominik Hunjet), Sandro Martinčević, Gregor Sluga, Nikola Vočanec (67' Denis Nahberger), Dario Bubek, Milan Kokot, Dario Šincek, Žiga Domjan (81' Roman Rog), Denis Potočnik.

Prvi polčas so gledalci v Markovcih spremljali izredno izenačeno igro, brez večjih priložnosti. Slednje se je nadaljevalo tudi v drugem polčasu in tekma bi se bržkone končala z neodločenim izidom brez doseženega zadetka, če sodnik dobrih dvajset minut pred koncem srečanja ne bi pokazal na belo točko. Domači so priložnost uspešno izkoristili in Nastja Čeh je v 68. minuti s strelom z enajstih metrov zabil odločilen gol za zmago z 1:0.

Zavrč 2:2 Gerečja vas (0:1)
72' Bubek, 85' Nahberger; 19' Rozman (p), 64' Hertiš

Tibor Banić, Rok Žganjar (46' Denis Nahberger), Damjan Habrun, Sandro Martinčević, Gregor Sluga, Nikola Vočanec (46' Marko Pajnkiher), Dario Bubek, Milan Kokot, Dario Šincek, Žiga Domjan, Denis Potočnik.

Alen Frlež, Aljaž Medved, Gregor Gasenburger, Matic Šlamberger, Miha Lešnik, Simon Kaiserberger, Tadej Rozman, Marko Drevenšek, Aleš Požegar (26' Tilen Kolarič), Damjan Hertiš, Nikolaj Čeh.

Prve minute srečanja smo spremljali izenačen boj brez pravih priložnosti. Prvo lepšo priložnost so si priigrali gostje, ko je Tadej Rozman stekel v kazenski prostor domačih in padel, sodnik pa je v 18. minuti srečanja pokazal na belo točko in gostje so povedli z 0:1. V 25. minuti je, po prekršku nad Milanom Kokotom, gostujoči vratar Alen Frlež prejel rdeč karton in predčasno odšel v slačilnico. V izdihljajih prvega polčasa so si Zavrčani priigrali več lepih priložnosti, ki so jih gostje uspešno odbili. V podaljšku prvega polčasa so gostje poskusili s strelom Damjana Hertiša, Tibor Banić pa je žogo odbil prek gola.

V nadaljevanju srečanja smo spremljali napeto borbo za vsako žogo, igra je postajala vse bolj groba in zdelo se je, da je glavni sodnik srečanja izgubil nadzor nad dogajanjem. V poplavi prekrškov – resničnih in zaigranih, valjanju po igralni površini in iskanju priložnosti za zapravljanje igralnega časa, je glavni sodnik srečanja pokazal še pet rumenih in dva rdeča kartona. Navkljub napetemu stanju, so gostje v 64. minuti prek Damjana Hertiša uspeli povišati na 0:2. Domači niso obupali in Dario Bubek je v 72. minuti zadel za 1:2, končnih 2:2 pa je v 85. minuti postavil Denis Nahberger. Zdelo se je, da je rezultat drugotnega pomena in da so vsi, vključno s sodniki, komaj čakali, da se srečanje konča.

Do konca jesenskega dela sezone 2019/20 nas loči le še ena tekma – gostovanje pri Apačah. Domače tekme v tem delu sezone pa tako končujemo z remijem.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek