PESTER TEDEN

Za nami je zelo pester teden.

Preteklo soboto so Zavrčani gostovali v Hajdini.

Hajdina 1:3 Zavrč (0:2)
88' Svržnjak; 10', 45' Šincek, 81' Prapotnik

Timotej Tomić, Nino Kuhar (63' Andrej Mlinarič), Jan Zupanič (85' Klemen Kovačec, Ino Prelog, Matjaž Črnko, Matej Svržnajk, Matija Goričan, Aljaž Cvikl, Alen Kropec (46' Nik Veličkovič), Jan Cesar (73' Harbin Imeri), Jakob Kolenko.

Tibor Banić, Luka Kokot, Damjan Habrun, Sadnro Martinčević, Gregor Sluga, Teo Prapotnik, Milan Kokot, Dražen Kovaček, Dario Šincek, Dario Bubek, Dominik Hunjet (46' Denis Nahberger).

Zavrčani so že v 10. minuti povedli prek Daria Šincka, ki je vnovič zabil tik pred zaključkom prvega polčasa. V nadaljevanju, predvsem v uvodnih minutah drugega polčasa, je bila igra enakovredna, nekaj lepih priložnosti so imeli tudi domači. V 81. minuti je na 0:3 povišal Teo Prapotnik, končnih 1:3 pa je postavil Matej Svržnjak.

V sredo so fantje odigrali drugi krog pokalnega tekmovanja.

Gerečja vas 6:5 Zavrč (0:0)
95' Rozman (p), 95' Pišek Svenšek (p), 95' Hertiš (p), 95' Frlež (p), 95' Šmigoc (p), 95' Šlamberger (p); 95' Bubek (p), 95' Prapotnik (p), 95' Domjan (p), 95' Šincek (p), 95' Nahberger (p)

Tilen Kolarič, Tadej Habjanič (46' Nikolaj Čeh), Alen Kokot (60' Alen Frlež), Matic Šlamberger, Tadej Rozman, Marko Drevenšek (46' Boštjan Strel), Gregor Gasenburger, Lovro Pišek Svenšek, Jože Šmigoc, Damjan Hertiš, Miha Lešnik.

Tibor Banić (46' Karlo Kociper), Luka Kokot, Damjan Habrun (62' Rok Žganjar), Sandro Martinčević, Gregor Sluga, Teo Prapotnik, Marko Pajnkiher (46' Denis Nahberger), Roman Rog (46' Nikola Vočanec), Dario Šincek, Dario Bubek, Dominik Hunjet (46' Žiga Domjan).

Po napetih devetdesetih minutah v Gerečji vasi ni bilo zmagovalca, zato sta se ekipi za napredovanje v pokalu pomerili v strelih z bele točke. Za Haložane so zadeli Dario Bubek, Teo Prapotnik, Žiga Domjan, Dario Šincek in Denis Nahberger. Domači so uspeli zabiti gol več in tako naše nogometaše izločili iz pokalnega tekmovanja.

Prekinjen niz porazov proti Boču.

Zavrč 2:2 Boč Poljčane (2:2)
11' Martinčević (ag), 36' Bubek, 39' Habrun; 42' Šket

Tibor Banić, Luka Kokot (81' Rok Žganjar), Damjan Habrun, Sandro Martinčević, Gregor Sluga, Teo Prapotnik (65' Dominik Hunjet), Dario Bubek, Milan Kokot, Dario Šincek, Žiga Domjan (46' Denis Potočnik), Nikola Vočanec (46' Roman Rog).

Bor Stegne, Aljaž Kenda (46' Davor Strmšek), Jakob Kolar, Jaka Furman, Tilen Žnidar, Luka Kenda, Filip Grobin, Gašper Turšič, Borut Šket, David Škrabl, Rok Jelovšek.

Zavrčani so v tekmo krenili dobro, a po napaki že v 11. minuti zadeli – v lastno mrežo. Po vodstvu gostov se je igra nekoliko razživela, domači so si priigrali nove in nove priložnosti, ki so se v 36. minuti spremenile v zadetek za izenačenje in tri minute kasneje v vodstvo. Gostje so izkoristili ponujeno priložnost in v 42. minuti izenačili. V drugem polčasu gledalci niso videli zadetkov, so pa bili priča številnim lepim priložnostim.

Zavrčani prihodnji teden gostujejo v Stojncih, čez štirinajst dni pa nas doma čaka sosedski derbi s Cirkulanami.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek