Dornava 0:6 Zavrč
Gril 32' (p), Vočanec 41', Leben 43', 50', 75', Marinič 83'

Boštjan Peteršič, Jani Belšak, David Golob, Sandi Arnuš, Martin Kitak, Aljoša Mar, Uroš Golob, Matija Zagoršek, Denis Hrga, Alen Horvat (57' Žan Tinko), Urban Slodnjak.

Karlo Kociper, Luka Kokot (46' Rok Žganjar), Matej Lenart, Sandi Kralj (46' Kevin Vesenjak), Andrej Mlinarič, Patrick Hameršak,  Boštjan Frangež, Nikola Vočanec (59' Rok Marinič), Aleš Gril, Žiga Domjan, Miha Leben.

Pred nekaj deset gledalci sta si nasproti stali ekipi Dornave in Zavrča. Domačini so v prejšnjem krogu visoko izgubili proti Ormožu, gostje pa so po naporni tekmi z 2:1 premagali Boč.

Gostje so hitro prevzeli pobudo in že v začetnih minutah domačine stisnili na njihovo polovico. Navkljub začetnemu pritisku, pravega zaključka nismo dočakali. V 17. minuti so z dobrim protinapadom poskusili Dornavčani, na pravem mestu pa je bil Karlo Kociper. Gostje so po nevarni akciji domačih ohranili mirne živce in nadaljevali z napadi. V 32. minuti srečanja je v kazenskem prostoru Dornave padel Miha Leben in sodnik je pokazal na belo točko. Aleš Gril je nase prevzel breme izvajanja najstrožje kazni in hladnokrvno zabil v levi zgornji kot gola. Zadetek je gostom dal krila, do konca prvega polčasa so nasprotnikovo mrežo zatresli še dvakrat. Po dveh lepih priložnostih Mihe Lebna je Nikola Vočanec z roba kazenskega prostora žogo usmeril pod prečko, od koder se je odbila v gol. Dve minuti zatem so gostje prek Mihe Lebna vodstvo povišali na 0:3. Završki napadalec je lepo preigral domačo obrambno vrsto in zadel za povišanje vodstva.

V drugi polčas so gostje krenili še bolj odločeno. Že v 5. minuti drugega polčasa je vnovič zabil razigrani Miha Leben. Sledile so minute, v katerih so se vrstile nove priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Domači so še vedno stavili na protinapade, gostje so nadaljevali z narekovanjem tempa. V 75. minuti sta odlično odigrala Boštjan Frangež in Miha Leben, slednji pa je zadel za vodstvo z 0:5. Zadnji gol na srečanju je dosegel Rok Marinič, ki je domačega čuvaja mreže premagal v 83. minuti.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)