Gorišnica 1:5 Zavrč (1:2)
Kolar 6'; Vočanec 23', 30', Kocmut 52', Leben 57' (p), 68'

Alen Muhič, Marko Škerjanec, Borut Kolar, Matjaž Golob, Mitja Strmšek (74' Gašper Peklar), Leon Mar, Jani Zamuda (73' Dušan Bohinec), Blaž Šegula (46' Matjaž Korez), David Laura (86' Filip Muhič), Rok Muršič (46' Aljaž Kolar), Mitja Zagoršek.

Karlo Kociper, Luka Kokot, Matej Lenart, Sandi Kralj, Andrej Mlinarič (64' Rok Žganjar), Patrick Hameršak (46' Dejan Kocmut), Boštjan Frangež, Nikola Vočanec (64' Žiga Domjan), Miha Leben (74' Stojan Muršek), Rok Marinič (56' Aleš Gril), Denis Potočnik.

Pred okoli 70-glavo množico sta se pomerili ekipi Gorišnice in Zavrča. V prejšnjem krogu nogometaši Gorišnice z 0:3 ugnali Dornavo, Zavrčani so doma remizirali proti Tržcu.

Srečanje so zelo dobro začeli domači, ki so si v 6. minuti srečanja priigrali kot in zadeli za 1:0. Zadetek se je zdel kot hladen tuš, a gostje so se hitro predramili in pospešeno napadali. V 13. minuti srečanja se je pred domačim vratarjem sam znašel Miha Leben, ki pa ni uspel resneje ogroziti vrat Gorišnice. Pritisk Zavrčanov se je krepil, domači pa so skušali zagroziti prek hitrih protinapadov. Karlo Kociper je z odlično obrambo preprečil povišanje vodstva. Dobra obramba je Zavrčanom dala krila, kar je Nikola Vočanec v 23. minuti zaključil z zadetkom za izenačenje. V 25. minuti je priložnost zapravil Denis Potočnik, ki je domačega čuvaja mreže skušal premagati z lobom. Gostje na novo priložnost niso čakali dolgo. Dobro razpoloženi Nikola Vočanec je v 30. minuti izkoristil slabo postavitev domačega vratarja in z oddaljenosti slabih desetih metrov zabil za vodstvo z 1:2. V nadaljevanju prvega polčasa brez pravih priložnosti. Gostje so poskušali z napadi, zataknilo se je v zaključku.

Že v 2. minuti drugega polčasa so domačini ogrozili vrata domačih, tudi tokrat pa jim je veselje preprečil Karlo Kociper. Gostje so kmalu prevzeli pobudo in povišali vodstvo. V 52. minuti srečanja je, po dvoboju z domačim vratarjem, Dejan Kocmut z glavo spretno zadel za 1:3. Le nekaj minut po povišanju vodstva so gostje ponovno dobili priložnost. Po prekršku nad Denisom Potočnikom je glavni sodnik srečanja pokazal na belo točko in Miha Leben je hladnokrvno zabil za 1:4. Dobra predstava gostov se je nadaljevala. Aleš Gril, Miha Leben in Denis Potočnik so, po ukradeni žogi na sredini igrišča, stekli v hiter protinapad. Miha Leben je ob pomoči soigralcev v 68. minuti zabil za 1:5. Proti koncu srečanja so gostje še nekajkrat poskusili priti do povišanja vodstva, a brez pravih priložnosti.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)