Novice

22.05.2018

Štirinajsta zaporedna

Hajdoše 0:6 Zavrč
16' Kralj, 31' Potočnik, 41' (p), 86' Leben, 43' Koželj, 88' Domjan

Timotej Tomič, Danijel Vogrinec (70' Damijan Gajser), David Kolarič, Gregor Glažar, Davorin Petrušič (28' Tadej Bauman), Blaž Zagoranski, Damjan Tomić, Marcel Šadl, Tine Glodež, Marjan Narat, Mitja Petek.

Karlo Kociper, Sandi Kralj, Luka Kokot, Rok Žganjar, Nikola Vočanec, Boštjan Frangež, Žiga Domjan, Dominik FIjačko (46' Predrag Dobrotič), Aleksander Koželj (65' Aleksander Koželj), Denis Potočnik, Miha Leben.

Muhasto vreme je začinilo začetek tekme 16. kroga med petimi Hajdošami in vodilnim Zavrčem. Gostje so bili prejšnji krog prosti, domači pa so v Slovenski Bistrici z 1:2 premagali Oplotnico.

V tekmo so bolje krenili gostje, ki so hitro prevzeli pobudo in pričeli z ogrožanjem vrat domačega čuvaja mreže. Domači do se dobro branili do 16. minute, ko je Zavrčane v vodstvo popeljal Sandi Kralj. Četudi so imeli goste pobudo, se v zaključku nekako niso znašli, nemalokrat se je izkazal Timotej Tomič, ki je žogo spretno izbijal iz bližine svojega gola. V 31. minuti je dobljeno priložnost izkoristil Denis Potočnik, ki je zadel za vodstvo 0:2. Deset minut kasneje so domači v kazenskem prostoru storili nespameten prekršek in glavni sodnik srečanja je pokazal na belo točko. Izvajanje enajstmetrovke je prevzel Miha Leben, vodilni strelec prvenstva, ki je rutinirano zadel za 0:3. Le dve minuti kasneje je dobro podajo izkoristil Aleksander Koželj in zadel proti svojemu nekdanjemu klubu.

Drugi polčas je bil strelsko manj zanimiv, do posamičnih priložnosti so prišli tudi domačini, a pravega zaključka maloštevilni gledalci v Hajdošah niso dočakali. Po nezbranosti v napadu in vezi ter preštevilnih napakah, sta proti koncu srečanja razčistila Miha Leben in Žiga Domjan. Prvi je v 86. minuti zadel za 0:5, drugi je dve minuti pred sodnikovim žvižgom postavil izid srečanja 0:6.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)