Piškotki
Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih najdete tukaj.

NAPOVEDNIK

Novice nogometne šole


13.08.2013

Prva preiskušnja selekcijU19 in U17 za nami

V nedeljo dopoldan 11.08.smo v Stojncih odigrali prvo pripravljalno tekmo.
06.08.2013

S pripravami pričele tudi selekcije U13 in U15

Prejšnji teden so s pripravami pričele tudi selekcije U13 in U15. Obe ekipi pridno trenirata pod vodstvom trenerja Danijela Brec.
22.07.2013

Začetek priprav ekipe U17

Začetek priprav ekipe U17 bo 01.08.2013 na stadionu v Zavrču
22.07.2013

Začetek priprav ekipe U19

Zbor ekipe U19 bo v ponedeljek 29.7.2013 na stadionu v Zavrču.
28.06.2013

Vabilo v vpis v nogometno šolo

Športno društvo Zavrč vabi vse nogometne navdušence na vpis v nogometno šolo.
27.05.2013

Druženje ob zaključku tekmovanj NŠ Zavrč

NŠ ZAVRČ je uspešno zaključila tekmovalno sezono in ob tej priložnosti se bomo dobili na stadionu v Zavrču v nedeljo 02.06.ob 17.00.
05.03.2013

Ekipa U16 začela s pripravami

Med zimsko pavzo, ko ni bilo tekmovanj praktično nismo imeli odmora, saj smo se dobivali v telovadnici skozi vso zimo.

 
LESTVICA

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

Klubi

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek
4.Leskovec19351130:50141. Razred za obstanek

LESTVICA strelcev
Bubek Dario 5
Potočnik Denis 3
Habrun Damjan 2
Nahberger Denis 2
Prapotnik Teo 1
Avguštin Aljaž 0
Bezjak Damjan 0
Domjan Žiga 0
LESTVICA kartonov
Avguštin Aljaž 2 1
Domjan Žiga 4 0
Kokot Luka 4 0
Prapotnik Teo 3 0
Žgajner Dejan 3 0
Bubek Dario 2 0
Habrun Damjan 2 0
Potočnik Denis 2 0
Predikaka Gregor 2 0
Kokot Milan 1 0