Piškotki
Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih najdete tukaj.

NAPOVEDNIK

Novice nogometne šole


19.03.2014

Mladinci odigrali 2:2 z Cirkulanami

Mladinska ekipa in članska ekipa Cirkulan sta odigrali prijateljsko tekmo in tekma se je pravično končala z 2:2
27.02.2014

Kadeti in mladinci na turnirju v Markovcih

Nogometni klub Stojnci je organiziral turnir za selekcije u19 in u17, na katerem smo nastopili s tremi selekcijami
19.02.2014

Mladinci in kadeti premagali Nafto

Mladinska in kadetska ekipa s polnim izkupičkom iz Lendave
12.02.2014

Mladinci in kadeti enekovredno z Dravinjo

Mladinci in kadeti enekovredno z Dravinjo, kadeti zmagali 4:2, mladinci pa izgubili s 3:2
26.01.2014

Nove okrepitve v vrstah Mladinske in Kadetske ekipe

Mladinska in kadetska ekipa sta se okrepili z kar nekaj novimi igralci
13.01.2014

Sestanek vodstva NŠ s starši igralcev mlajših selekcij

Vodstvo NŠ ZAVRČ obvešča starše , da bo v ponedeljek 13.01.2014 sestanek vseh staršev in vodstva NŠ ZAVRČ.
30.09.2013

Polovica jesenskega dela za nami

V vseh mlajših selekcijah je za nami polovica jesenskega dela v ligah mnz Ptuj za tekmovalno leto2013/14. V vodstvu NŠ Zavrč smo izjemno zadovoljni z dosedaj prikazanim, tako da lahko optimistično zremo v prihodnost.

 
LESTVICA

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

Klubi

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek
4.Leskovec19351130:50141. Razred za obstanek

LESTVICA strelcev
Bubek Dario 5
Potočnik Denis 3
Šincek Dario 3
Habrun Damjan 2
Nahberger Denis 2
Banić Tibor 1
Prapotnik Teo 1
Dombaj Dominik 0
LESTVICA kartonov
Pajnkiher Marko 3 1
Sluga Gregor 1 1
Kokot Luka 4 0
Domjan Žiga 3 0
Banić Tibor 2 0
Bubek Dario 2 0
Martinčević Sandro 2 0
Potočnik Denis 2 0
Prapotnik Teo 2 0
Rog Roman 2 0