6. krog, nedelja 18.10.2009 ob 15:00, gledalcev: 30

Postava NK Zavrč: Pongrac, Skurjeni, Simonič, Topolnik (od 65min Veličkovič), Domjan (od 46min Rogina), Roškar, Pal (od 68min Lužnik), Vočanec (od 87min Žula), Pernek , Pulko (od 32min Vnuk), Muršek Trener: Petrovič A.

Strelci: Muršek 30, 35, 39, Pernek 43, Vočanec 49, Srša 2, Zlatnik 70

Kartoni: Pulko 10min, Simonič 3min, Srša 25min

V nedeljo popoldne smo odigrali srečanje 6. kroga prvensta. Tekmo smo začeli zelo nezbrano saj smo po napaki v obrambni liniji dobili poceni zadetek in to v 2. minuti. S tem zadetkom smo bili malce raztrgani v igri in nezbrani, saj so gostje igrali pametno in zbrano. Po nekaterih majhnih spremembah v igri pa se je začelo srečanje gibati na našo stran in to tako, da smo v 13. minutah 'zabili' 4 gole in odšli v slačilnico.

V začetku drugega polčasa smo dali še en zadetek in trener se je odločil da v igro pošlje igralce ki nimajo večjih minutaž, posledično smo v 70. minuti prejeli gol, po golu so prevzeli pobudo gostje ampak mi jim nismo dovolili, da bi prejeli še en zadetek saj smo na tej tekmi dobili že 2, toliko smo jih prejeli na 5. prvenstvenih tekmah skupaj.

V sredo 21.10.2009 ob 15:30 (tekma je bila prestavljena), bomo v Kidričevem odigrali srečanje 1/2 finala pokala MNZ Ptuj-mladina proti domači ekipi Aluminija, ki igra v 1. SML