Novice nogometne šole

14.10.2009

NK Zavrč : NK Dornava

NK Zavrč : NK Dornava 6:0(1:0)                                                                             Pokal MNZ Ptuj - Mladina 13.10.2009 ob 16:00 Zavrč

Zavrč: Pongrac, Skurjeni, Simonič, Topolnik, Domjan (od 72min Lužnik), Rogina (od 46min Roškar), Pal (od 68min Pulko), Vočanec, Pernek (od 82 Kozel David), Vnuk (od 75min Veličkovič), Muršek

Strelci: Vočanec 43, Skurjeni 49, Pernek 58, Muršek 77, 88, 89

V torek smo odigrali zaostalo tekmo pokala MNZ Ptuj. Po pričakovanju so igrali gostje zelo defenzivno, posledično se je igra odvijala na njihovi polovici. Imeli smo ponovno zelo veliko priložnosti za prvi zadetek ampak nikakor nismo mogli načeti gostoječe mreže, vse tja do 43 minute. Po odmoru se je nadaljevala inverzija napadov, za razliko prvega polčasa je bila sedaj realizacija boljša.

S to zmago smo si zagotovili 1/2 finale, kjer se bomo pomerili z odlično ekipo Aluminija ki igra v 1. SML. Naslednja prvenstvena tekma je v nedeljo 18.10.2009 ob 15:00 v Zavrču proti ekipi Ormož-Središče.