Piškotki
Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih najdete tukaj.

NAPOVEDNIK

Novice nogometne šole


26.01.2014

Nove okrepitve v vrstah Mladinske in Kadetske ekipe

Mladinska in kadetska ekipa sta se skupaj okrepili z kar nekaj novimi igralci, zraven igralcev iz NK Stojnci so prišli še iz NK Grajena, NK Gorišnica, NK Varaždin ter NK Dinamo Babinec.

Mladinski ekipi so se pridružili:
Bezjak Adrijan, Hameršak Patrik, Levičnik Jan; vsi NK Stojnci
Špicar Branimir; NK Varaždin
Anže Školnik; NŠ Poli Drava
Škerjanec Marko; NK Gorišnica
Vrečar Žan; NK Grajena

Kadetski ekipi so se pridružili:
Čeh Benjamin, Petrovič Patrick, Starčič Tim, Kolar Aljaž; vsi NK Stojnci
Dražen Lazar; NK Dinamo
Upamo,da se bodo v naši sredini počutili, kar se da dobro in da se bomo skupaj veselili uspehov.
Kar nekaj igralcev pa bo začasno zapustilo naše vrste, saj se bodo kalili in pridno nabirali igralne minute v Stojncih in Gorišnici, tudi njim želimo veliko uspehov v novih sredinah, ter, da se čim prej zopet pridružijo našim selekcijam.

Komentiranje


 
LESTVICA

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

Klubi

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek
4.Leskovec19351130:50141. Razred za obstanek

LESTVICA strelcev
Bubek Dario 5
Potočnik Denis 3
Šincek Dario 3
Habrun Damjan 2
Nahberger Denis 2
Banić Tibor 1
Prapotnik Teo 1
Dombaj Dominik 0
LESTVICA kartonov
Pajnkiher Marko 3 1
Sluga Gregor 1 1
Kokot Luka 4 0
Domjan Žiga 3 0
Banić Tibor 2 0
Bubek Dario 2 0
Martinčević Sandro 2 0
Potočnik Denis 2 0
Prapotnik Teo 2 0
Rog Roman 2 0