Novice nogometne šole

07.06.2011

UBRANILI NASLOV PRVAKA MLADINE MNZ PTUJ!

NK Zavrč : ŠD Videm 4:1 (1:0)

5.6.2011 ob 17:00 v Zavrču, 2. tekma za prvaka Mladina-MNZ Ptuj, Gledalcev: 250, Vreme: sončno

NK Zavrč: Tetičkovič, Serdinšek (od 59. min Pajnkiher), Simonič, Zorec, Domjan, Rogina, Pal, Vočanec, Pulko, Muršek (od 91. min Lorbek), Kranjc, na klopi so bili še Pongrac, Kozel, Veličkovič, Veselič
Strelci NK Zavrč: Kranjc 22, 58, Pajnkiher 77
          ŠD Videm: Božičko 65, Lah AG
Opomini NK Zavrč: Zorec, Simonič, Rogina, Pulko, Kranjc vsi rumeni

Lepo nedeljsko vreme je privabilo ogromno nogometnih privržencev, da so si ogledali drugo tekmo za prvaka Mladina-MNZ Ptuj. Prva tekma se je na Vidmu končala z rezultatom 3:1 za Videmčane, zato smo lahko pričakovali boj na vso moč obeh ekip. Zavrč je želel popraviti vtis prve tekme, saj smo se zavedali, da moremo odigrati najboljšo predstavo v letošnji sezoni. Ekipa iz Vidma pa je v rokah držala velika dva gola prednosti.

Že po prvem sodnikovem žvižgu se je čutila velika napetost obeh ekip saj je bilo veliko kontaktne igre, posledično tudi težko delo sodnikov, ki so svoje delo opravili solidno. Od prve minute smo prevzeli pobudo na igrišču in ves čas narekovali ritem igre, vendar se je gostujoča ekipa dobro pripravila na naš stil igre in nam ves čas razbijala igro. Gostje so prvič pritisku podlegli v 22. minuti ko je zadel Kranjc. Po tem zadetku je vse bilo nekoliko lažje, saj smo vedeli, da nas samo en gol loči od naslova. V drugem polčasu je Kranjc v 58. minuti ponovno povišal rezultat na 2:0 in veselje domačih navijačev je bilo na vrhuncu. Vendar, je le 7 minut kasneje sledil hladen tuš, gostje so znižali na 2:1, kar je pomenilo, da smo sedaj morali zadeti še dvakrat. Prvič smo zadeli v 75. minuti ko je Domjan poslal predložek pred gostujoča vrata, gostje pa so ob slabem posredovanju zadeli lastno mrežo. Na zadnji gol nismo rabili čakati veliko časa, saj je Pajnkiher le dve minuti kasneje zadel in ponovno je bilo navdušenje na vrhuncu. Tekmo smo klub nekaterih težavam pripeljali do konca in se veselili ubranitve naslova najboljše mladinske ekipe MNZ Ptuj.

Za konec bi se zahvalili vsem navijačem kateri ste nas skozi celotno srečanje držali med živimi in nam vlivali dodatno moč. Ker se nekateri igralci poslavljajo od našega kluba jim celotna uprava želi uspešno nadaljevanje športne poti!