28.5.2011 ob 17:00, Gledalcev: 90, Vreme: oblačno

NK Zavrč: Pongrac, Domjan, Simonič, Zorec, Serdinšek (od 88. min Veličkovič), Pajnkiher (od 46. min Kozel), Pal, Rogina (od 91. min Lorbek), Vočanec, Pulko, Muršek
Strelci: Bedrač 42, Božičko 78, Zemljak 83, Muršek 36
Kartoni NK Zavrč: Vočanec, Domjan, oba rumeni

V soboto smo odigrali prvo tekmo za prvaka proti ekipi iz Vidma. Ker sta obe ekipi bili v prvenstvu zelo suvereni na prvem mestu smo lahko pričakovali težko tekmo. Pričakovanja so se tudi uresničila, saj je bila tekma zelo dinamična od prve minute. Na žalost nismo bili priča lepe igre na nobeni strani kljub temu so domači 3 minute pred koncem polčasa povedli na 1:0. V drugem polčasi nam je uspelo rezultat izenačiti na 1:1, vendar so se začele ponavljati težave katere nas pestijo celotno sezono in domači so jih lepo izkoristili in na koncu zmagali z 3:1!

Ta poraz še ne pomeni nič, vendar se moremo zavedati, da bo ekipa iz Vidma naredila vse, da izkoristi prednost, ki si jo priigrali doma!

Zato pozivam vse zveste navijače, da nas pridete izpodbujat, v nedeljo 5.6.2011 ob 17.00 v Zavrču!