27.4.2011 ob 17:00 v Ormožu, 11. krog, gledalcev: 30, deževno
NK Zavrč: Veselič, Zorec, Lorbek (od 78. min Vinter), Domjan, Kozel, Muršek, Pulko, Pal, Vočanec, Rogina, Pajnkiher (od 56. min Vidovič)
strelci: Muršek 16, 25, 53; Domjan 43; Pal 74, 87;
opomini NK Zavrč: Muršek Domjan, Pulko, vsi rumeni

Pa je prišel na vrsto tudi derbi, ko sta se srečali prvouvrščena in drugouvrščena ekipa. Ker imamo trenutno veliko težav s poškodbami smo morali v ekipo vpoklicat vratarja, ki igra za starejše dečke, vpoklicali smo tudi dva igralca katera sta pred leti že zapustila mladinsko selekcijo, ampak sta kljub temu priskočila na pomoč. Tekma je bila zelo razburljiva, ker smo v postavitvi imeli nekatere spremembe smo na začetku delovali zelo zmedeno. Domači so zmedo izkoristili in v 10. minuti povedli na 2:0. Vse skupaj nas je prebudilo, in 15 minut kasneje smo rezultat izenačili z dvema goloma Muršeka. V 43 minuti smo celo povedli, ko Domjan z velike razdalje, zadel prosti strel.

Na začetku drugega polčasa so domači rezultat izenačili na 3:3, vendar smo mi do konca tekme zadeli še trikrat. S to zmago smo si priigrali nove 3 točke in povišali prednost pred zasledovalci na 13 točk. Do konca rednega dela pa imamo še samo 2 tekmi.

Naslednjo tekmo igramo doma, v nedeljo, 8.5.2011 ob 17:00, proti ekipi iz Stojnc.