17.4.2011 ob 16:30 v Zavrču, 10. krog, Gledalcev: 100, sončno

NK Zavrč: Pongrac, Pulko (Pajnkiher od 67. min), Simonič, Zorec, Domjan, Pal, Kozel (Lorbek od 55. min), Vočanec, Muršek, Rogina, Skurjeni

Strelci: Muršek 24, Vočanec 37, 54
Opomini NK Zavrč-rumeni: Zorec, Pulko, Vočanec, Lorbek, Simonič - 2 krat rumeni/rdeči

Lepo nedelsko popoldansko vreme je privabilo veliko gledalcev, in si ogledalo lokalni derbi. Tekma se je pričela z zelo ofenzivno igro domače ekipe, ki si je priigrala nekaj manjših priložnosti, ampak gostje so bili prvi, ki so si iz protinapada priigrali resnejšo akcijo, vendar niso bili dovolj zbrani. Nekaj minut zatem smo mi povedli z lepo asistenco Domjana, ki je iz naše polovice zaposlil Muršeka, kateri je brez težav zadel za vodstvo. Drugi gol na tekmi je bil pravi eurogol, ko je kapetan Vočanec z ' volejem' povišal na 2:0, kar je bil rezultat po polčasu. Drugi del tekme se je nadaljevala ofenziva domače ekipe, ki je zadela še enkrat. Na tekmi je bilo veliko vroče krvi, saj je bilo podeljenih 8 rumenih in 2 rdeča kartona.

Naslednjo tekmo igramo v Ormožu, v sredo 27.4.2011 ob 17:00.