4. krog, 24.10.2010 ob 15:00 na Ptuju, Oblačno, Gledalcev: 13

NK Zavrč: Pongrac, Simonič, Bezjak, Zorec, Domjan, Pal, Kozel, Krajnc (od 46. min Pulko), Vočanec, Muršek, Rogina
Strelci: Muršek 3, 11, Pal 55, Vočanec 87
Kartoni: Simonič, Krajnc, Domjan vsi rumeni

V nedeljo smo odigrali tekmo 4. Kroga, ki je bila prestavljena zardi poplavljenega igrišča. Ker je šlo za srečanje vodilnih ekip Mladine-vzhod smo lahko pričakovali zanimivo in kvalitetno igro. Na prvi zadetek ni bilo potrebno dolgo čakati, saj smo še iz prve prave zrele priložnosti v 3. minuti zadeli. Kasneje v 11. minuti igre smo povišali rezultat na 2:0. Med odmorom smo opravili menjavo saj si je Kranjc ob trku z nasprotnim igralcem lažje poškodoval glavo.

V začetku drugega polčasa smo bili priča zakaj ekipa Ormoža še ni poražena, saj so se njihovi napadi vrstili skoraj vsako minuto ampak zadeti niso znali. Njihov niz napadov smo prekinili v 55. minuti ko smo z protinapada in po zmešnjavi v kazenskem prostoru povišali na 3:0. Gosti so minuto kasneje odgovorili z golom za 3:1. Ampak v nadaljevanju so gostje močno padli v igri tako, da smo tekmo mirno pripeljali do konca in zadeli za končen rezultat 4:1.

S to tekmo zaključujemo jesenski del prvenstva, in z 100% izkupičkom zanesljivo vodimo na lestvici!