5.10.2010 ob 15:45, pokal maldina 1/4. Gledalcev: 20, Vreme: deževno

NK Zavrč: Pongrac, Simonič, Serdinšek, Zorec, Domjan, Rogina (od 77. min Pajnkiher), Pal, Krajnc (od 67. min Kozel), Vočanec, Pulko (od 80. min Veličkovič), Muršek
Strelci: Matjašič 36, 78 iz 11m, Sitar 70, 76, Ljubec 89, Vočanec 18
Kartoni NK Zavrč: Rogina, Vočanec, Krajnc, Serdinšek vsi rumeni, Simonič v 87. min drugi rumeni
Kartoni NŠ Poli Drava: Zdovc, Sitar oba rumeni, Topolnik v 39. min rdeči

V torek smo odigrali pokalno tekmo proti atraktivnemu nasprotniku NŠ Poli Drava. Kot vsi vemo ekipa Drave igra v 1. SML in je v primerjavi z našo ekipo veliko močnejša. Ampak tako se ni izkazalo na sami tekmi, saj smo bili enakovreden tekmec prvi polčas in celo prvi povedli v 18. minuti za 0:1. V nadaljevanju je Drava izenačila rezultat na 1:1 in sledil je počitek.

Z dobro igro nam je uspelo držati priključek vse do 70. minute takrat je Drava povedla na 2:1. Od tega trenutka smo zelo popustili in v naslednjih 20 minutah prejeli še 3 gole za končen rezultat 5:1! Z samim odnosom in željo smo lahko zelo zadovoljni kljub porazu, saj držati ritem 70. minut proti takšni ekipi ko t je Drava ni mačji kašelj. Sedaj nas čaka prost vikend, potem pa še dve tekmi proti ekipam Dornave in Ormoža.