18.9.2010 ob 16:00, 1. krog, Gledalcev: 70, deževno

NK Zavrč: Pongrac, Serdinšek, Simonič, Zorec, Domjan (Skurjeni od 31 min), Rogina, Pal, Vočanec (Golob od 85 min), Kranjc (Pajnkiher od 54. min), Kozel, Muršek (Veličkovič od 86 min)

Strelci: Pal 9, 90, Skurjeni 84

Kartoni: RU: Zorec, Rogina, Golob

V soboto so mladinci odigrali pravi lokalni derbi proti ekipi iz Cirkulan. Derbi je opravičil pričakovanja, tekma je bila težka, pokazatelj tega so bili na vsaki strani po 3 rumeni kartoni in na strani domače ekipe tudi dva rdeča kartona. Tekmo je otežilo še deževno vreme, čeprav je bila igralna površina za deževne razmere odlična.

Tekmo smo dobro začeli in že v 9. minuti povedli, po veliki zmešnjavi v kazenskem prostoru je žogo v gol poslal Pal. Domača ekipa se kljub prejetemu zadetku ni predala in se z vso silo opirala, da bi prejela še en gol. Upor je trajal vse do 82. minute, ko je domača ekipa že igrala brez dveh igralcev, zadel je Skurjeni. Kasneje v 90. minuti je Pal zabil za končen rezultat 0:3.

Naslednja tekma mladincev, bo v torek, 21.9.2010 ob 16:30 na umetni travi na Ptuju, ko bodo igrali pokalno tekmo proti ekipi iz Vidma.