NK Ormož-Središče : NK Zavrč 0:3 (0:1)
8.5.2010 ob 17:00 Vreme: oblačno Gledalcev: 30

NK Zavrč: Liber, Lužnik (od 39min Muršek), Simonič, Serdinšek, Topolnik, Pal, Roškar, Vočanec (od 64min Rogina), Perenk (od 84min Pernek), Pulko (od 86min Kozel), Vnuk (od 53 min Skurjeni)

Strelci: Muhič 4 Avtogol, Vočanec 52, Pernek 82

Tekmo smo igrali v spremenjeni postavi saj je manjkal Domjan in oba vratarja, zato je v vrata kljub poškodbi vstopil Liber. V tekmo smo krenili odločno in prevzeli pobudo na igrišču, kar se nam je obrestovalo že v 4. minuti ko je poslal Simonič predložek v vratarjev prostor je njihov igralec nespretno žogo izbijal in premagal svojega vratarja z odličnim lobom. V nadaljevanju smo si priigrali nekaj lepih priložnosti ampak nikakor nismo mogli zadeti.

Drug polčas je bil enak, imeli smo pobudo in veliko priložnosti in malo zadetkov, zadela sta Vočanec in Pernek. Omenim naj, da smo imeli tudi tri strele na gol, ko se je žoga odbila od okvirja vrat.
Pred nami je še zadnji krog lige Mladina-Vzhod, ko bomo v soboto 15.5.2010 ob 10:30, igrali v Zavrču proti ekipi iz Stojncev.