NK Zavrč : NK Dornava 5:0

1.5.2010 ob 17:00 Vreme: sončno Gledalcev:40

NK Zavrč: Pongrac, Lužnik (od 30 Skurjeni), Simonič, Serdinšek, Domjan (od 71min Rogina), Pal (od 80min Žula), Roškar, Vočanec, Pernek, Pulko (od 49min Muršek), Vnuk

Strelci:  Pernek 42, 80, Skurjeni 63, Muršek 66, 86

Prvi polčas smo krenili zelo odločno in napadali od prvega sodnikovega piska, ampak nikakor nam ni uspelo prebiti nasprotnikove obrambe, oziroma smo bili v napadu premalo zbrani, vse tja do 42. minute, ko je z odličnim prostim strelom zadel Pernek in nam zagotovil minimalno prednost ob polčasu.

Drug polčas smo še povečali pritisk na nasprotnikova vrata in zvišali vodstvo, z lepim strelom z levega roba kazenskega prostora je zadel Skurjeni. V nadaljevanju smo še videli dva gola iz velike razdalje, ko sta zadela Muršek in Pernek, in en gol iz lepo odigrane akcije ko je ponovno zadel Muršek.

S to zmago smo si že predčasno zagotovili prvo mesto v ligi Mladina-Vzhod. Sedaj nas čakata še dve tekmi proti ekipama Ormoža in Stojnc, potem pa igramo tekmi za prvaka Mladinske lige MNZ Ptuj proti prvo uvrščeni ekipi iz Mladinske lige zahod.

Vabimo vas da si ogledate naslednjo tekmo naših mladincev v soboto 8.5.2010 ob 17:00 v Ormožu.