NK Grajena : NK Zavrč 0:11 (0:1)

Nedelja 25.4.2010 ob 17:00, Vreme sončno, 40 gledalcev

Strelci: Pernek 41, 61, 68, 74, Simonič 46, Vočanec 48, 58, 69, Pulko 61, Vnuk 65, Žula 81

NK Zavrč: Pongrac (od 85min Notersberg), Topolnik, Simonič, Serdinšek, Domjan (od 63min Marzidovšek), Pal (od 78min Žula), Rogina (od 34min Roškar), Vočanec, Pernek, Pulko, Muršek (od 46min Vnuk)

V nedeljo smo odigrali 11. krog mladinske lige vzhod. Glede stanja obeh ekip smo pričakovali lahko zmago. Vendar temu ni bilo tako saj so se domači igralci uspešno upirali, oziroma nismo bili dovolj zbrani v napadu kar je povedlo do tega da smo mrežo prvič zatresli v 41. minuti z lepim strelom iz razdalje je zadel Pernek.

Po nekaterih spremembah v ekipi smo krenili v drugi polčas, kjer smo pokazali pravi obraz in že v 46. minuti zvišali vodstvo na 0:2. Potem je steklo vse po pravi podi saj je bil vsak resen napad gol, kar je potem tudi obraz končnega rezultata tekme.

Naslednjo tekmo igramo doma v soboto 1.5.2010 ob 17:00 proti ekipi iz Dornave. Ta tekma je lahko že ključnega pomena saj si z zmago že zagotovimo 1. mesto v prvenstvu Mladina-Vzhod, zato vas vse navijače pozivam da pridete vzpodbujat našo mladinsko vrsto, ki je pred zgodovinskim uspehom.