NK Bukovci : NK Zavrč 0:4 (0:3)

10.4.2010 ob 16:30 Vreme: Oblačno Št. gledalcev: 21

NK Zavrč: Pongrac, Roškar, Simonič, Serdinšek, Domjan, Rogina (od 46min Pernek), Pal(od 68min Lužnik), Vočanec (od 85 Žula), Skurjeni, Pulko (od 75min Veličkovič), Muršek

Strelci: Muršek 3, Skurjeni 13, 29, Pal 65

Tekmo smo zelo dobro začeli saj smo že v 3. minuti povedli preko Muršeka. Kar pa nas ni povedlo do tega da bi že popustili, saj smo tekmo nadaljevali v enakem slogu naprej. Imeli smo veliko težav z samim sojenjem saj nam sodnik ni bil naklonjen, ker so domači igrali zalo grobo sodnik pa je mirno pustil, da se je taka igra nadaljevale skozi vseh 90. minut. Pritisk na nasprotnika nam je pomaga,l da smo vodstvo povišali v 13. minuti in 29 minuti ko je obakrat lepo zaključil Skurjeni.

Drug polčas smo nadaljevali z enakim tempom a zadeli smo samo enkrat ko je zadel Pal v 65 minuti. Pohvaliti morem vratarja Bukovc Hotvata in branilca Dizdakeviča, ki sta zaslužna, da je rezultat ostal takšen ko je.

Naslednji 10. krog nam prinaša pravi derbi katerega že vsi nestrpno čakamo, saj v Zavrč prihaja ekipa iz Podvinc, ki zasedajo drugo mesto in so zmeraj zelo neugoden nasprotnik, Zato vas vse ljubitelje nogometa vabim da si ogledate pravi derbi, ki bo v nedeljo 18.4.2010 ob 17:00 na igrišču v Zavrču.