05.04.2010

Mladinci uspešno krenili v drugi del prvenstva!

Ponedeljek 10:30 Rogoznica, deževno vreme, 30 gledalcev

NK Rogoznica : NK Zavrč 1:10 (0:3)

V ponedeljek smo v Rogoznici odigrali prvo tekmo pomladanskega dela prvenstva. Ker imamo kar štiri poškodovane igralce smo imeli začetno postavo malce spremenjeno! Kljub temu nismo želeli dovoliti presenečenja saj smo igrali z zadnjeuvrščeno ekipo prvenstva, zato smo v tekmo odšli zelo odločno, kar se nam je obrestovalo že v 3. minuti ko je po lepo odigrani akciji mreži zatresel Vnuk Peter.  Tekmo smo nadaljevali z enakim tempom in odšli v slačilnice med polčasom z rezultatom 0:3!

Po novih napotkih trenerja je igra še bolj stekla v napadu in zabili smo 7 golov v drugem polčasu, po neprestanih napadih na nasprotnikov gol, naša obrambna linija ni imela veliko dela, zaradi tega je delovala malo zaspano, ko so nasprotniki krenili v njihov edini resen napad na naš gol in ga tudi dosegli.

Naslednjo tekmo igramo v Soboto 10.4.2010 ob 16:30 v Bukovcih, kjer pričakujemo težjo tekmo saj so Bukovci veliko bolj kvalitetna ekipa od Rogoznice zato ste vsi lepo vabljeni, da nas pospremite do nove zmage!