Novice nogometne šole

19.05.2018

Starejši dečki prvaki!

Naši fantje so po zelo dobri igri na težkem gostovanju v Podvincih v 13. krogu prišli do zmage z 1:6. V derbiju kola – prvi proti drugemu, so Zavrčani pokazali in dokazali, zakaj si zaslužijo naslov prvaka. Prvi polčas se je končal z remijem, kar je posledica močne borbe in dobre obrambe domače ekipe. V drugem polčasu so naši fantje nastopili močneje in odločneje in dosegli nekaj lepih zadetkov. Za Zavrčane so zadeli Stiven Habjanič, Rok Kelc Vnuk, 2x Petar Galekovič, Patrik majhen in Anže Anžel.

Fantje so odigrali zrelo in odgovorno tekmo, pokazali dobre akcije in bili organizirani tako v napadu kot v obrambi. Zahvala gre tudi našim staršem, ki so jih spodbujali s tribun.

Sezona 2018/2019 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Lestvica (odigrane tekme)

1.NŠ Zavrč20143370:35451. Razred za prvaka
2.NK BOČ Poljčane20104647:24341. Razred za prvaka
3.ŠD Grajena20111852:58341. Razred za prvaka
4.Tržec2093840:46301. Razred za prvaka
5.ŠD Gorišnica2056935:39211. Razred za prvaka

1.Središče ob Dravi1973937:46241. Razred za obstanek
2.ŠD PODLEHNIK1965834:47231. Razred za obstanek
3.Ormož1964939:39221. Razred za obstanek